Pivní slavnosti Holice

„Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.“

Pivní slavnosti Holice  - 17. srpna 2024 od 14:00

PIVO POTEČE PROUDEM 17. SRPNA 2024 V HOLICÍCH:
Desítky druhů piva, výborné jídlo, zábava a k tomu dobrá muzika! Také letos v srpnu Holice ožijí Pivními slavnostmi. Malé i velké pivovary budou své zlatavé moky točit v prostoru mezi Kulturním domem a Základní uměleckou školou. Další ročník akce začíná ve 14 hodin. Tradiční součástí bude divácky oblíbená týmová soutěž. Členové čtyř družstev si zasoutěží v nejrůznějších disciplínách, které prověří, jak pevný je jejich vztah k pivu. Odměnou těm nejlepším bude padesátilitrový sud. Chybět nebude ani individuální soutěž v pití piva na rychlost. Atmosféru celého odpoledne budou dokreslovat vystoupení kapel různých žánrů a stylů. Vstupné na Pivní slavnosti je i nadále dobrovolné.

Program:

14:00 - zahájení Pivních slavností

14:05 - Dechový orchestr Kulturního domu města Holice www.dokd.cz

15:00 - týmové soutěže

16:00 

17:00 - týmové soutěže 

18:00 

19:00 - týmová soutěže, individuální soutěž, vyhodnocení týmových soutěží

20:00 

21:30 

22:30 - 24:00 

PIVOVARY V ROCE 2024: 

SOUTĚŽE:

Neodmyslitelnou součástí Pivních slavností v Holicích jsou soutěže s pivní tématikou. Také v letošním roce tomu nebude jinak a máme pro Vás jedinečnou možnost stát se součástí i dalšího ročníku.

Individuální soutěž v pití piva na čas:

Také letos bude připravena pro zájemce v den konání slavností tradiční soutěž v pití piva na čas. Registrovat se bude možné po ohlášení moderátory na předem připraveném místě. Výherce bude odměněn zajímavou tekutou cenou. Soutěž má několik podmínek: že počet účastníků bude omezen a všichni musí být starší 18 let!

Týmové soutěže:

Stejně, jako v minulých letech je pro pobavení návštěvníků, ale i účastníků samotné soutěže připravena tradiční týmová soutěž s pivní tématikou. Týmy složené ze čtyř hráčů budou plnit rozmanité úkoly, spojené s pitím piva. Výhru - sud piva vyhraje pouze ten nejlepší tým! Ostatní týmy ale neodejdou s prázdnou a odnesou si opět tekuté ceny.