Pivní slavnosti Holice
„Teprve pivo učinilo žízeň krásnou.“

6. Pivní slavnosti Holice

Již šestý ročník Pivních slavností Holice se uskuteční v sobotu 15. srpna 2020 od 14:00 na prostranství mezi Kulturním domem a Základní uměleckou školou Karla Malicha v Holicích. Těšit se můžete na více než desítku pivovarů se svými speciály a velmi bohatý doprovodný program. Již tradiční týmové a individuální soutěže s pivní tématikou vystřídá hudba různých stylů a žánrů, kde si dozajista každý najde to své. V rámci doprovodného programu můžete ochutnat nejrůznější laskominy a chuťovky, nebo využít bohaté nabídky atrakcí. Vstupné dobrovolné...


PROGRAM AKCE


SOUTĚŽE:

Neodmyslitelnou součástí Pivních slavností v Holicích jsou soutěže s pivní tématikou. Také v letošním roce tomu nebude jinak a máme pro Vás jedinečnou možnost stát se součástí i šestého ročníku.

Individuální soutěž v pití piva na čas:

Také letos bude připravena pro zájemce v den konání slavností tradiční soutěž v pití piva na čas. Registrovat se bude možné po ohlášení moderátory na předem připraveném místě. Výherce bude odměněn zajímavou tekutou cenou. Soutěž má několik podmínek: že počet účastníků bude omezen a všichni musí být starší 18 let!

Týmové soutěže:

Stejně, jako v minulých letech je pro pobavení návštěvníků, ale i účastníků samotné soutěže připravena tradiční týmová soutěž s pivní tématikou. Týmy složené ze čtyř hráčů budou plnit rozmanité úkoly, spojené s pitím piva. Výhru - sud piva (30 litrů) ale vyhraje pouze ten nejlepší tým! Ostatní týmy ale neodejdou s prázdnou a odnesou si opět tekuté hmotné ceny. 

PIVOVARY V ROCE 2020: 

O kapelách

Dechový orchestr Kulturního domu města Holic:

www.dokd.cz

www.facebook.com/dokdholice

Je hudební seskupení a zároveň pořadatel Pivních slavností  Holice. Ve své historii které navazuje na tradici dechové hudby ve třetím největším městě pardubického okresu, jež sahá až do 30. let 19. století. Největší rozmach tohoto tělesa nastal v polovině 80. let 20. století pod taktovkou dirigenta Jaroslava Kocourka. Od roku 2012 je uměleckým vedoucím ansámblu Mgr. art. Ondřej Lisý.

Sponzoři PS 2019: